چرا باید از امداد خودرو استفاده کنیم؟

فهرست مطالب

استفاده از خدمات امداد خودرو برای افرادی که ماشین دارند، بسیار سودمند است. این خدمات تنوع و گستردگی زیادی دارد؛ ولی متأسفانه افراد کمی از این خدمات آگاهی دارند؛ بنابراین رانندگان با آگاهی از این خدمات می‌توانند در زمان بروز مشکل به آسانی از این خدمات استفاده کنند. در این مقاله با ما همراه شوید تا با خدمات امداد خودرو آشنا شوید.

چرا باید از امداد خودرو استفاده کنیم؟

برای استفاده از خدمات امداد خودرو دلایل بی‌شماری وجود دارد. مثلاً فرض کنید حین سفر ماشینتان خراب شود و نیاز داشته باشید به یک تعمیرگاه بروید. امداد خودرو به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی بتوانید در طول سفر مشکل خودرو را حل کنید و سفری دلپذیر داشته باشید.

یکی از مزایای استفاده از امدادخودرو برخورداری از تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب است. هزینه این خدمات نیز معقول و منصفانه است. این تعمیرکاران برای حل مشکل خودرو به نقاط مختلف ایران فرستاده می‌شوند تا اگر مشکل حاد نیست بتوانند در همان محل، خودرو را تعمیر کنند. البته می‌توانید در منزل نیز از خدمات گسترده امداد خودرو برخوردار شوید.

در صورتی که تعمیرات سطحی نباشند و امکان تعمیر در محل فراهم نباشد، خودرو با کمک یدک‌کش و با ضمانت سلامت به یک تعمیرگاه مجهز و تخصصی برده می‌شود. اگر بخواهیم به یک جمله بسنده کنیم، مزایای استفاده از امداد خودرو شامل امدادرسانی و تعمیر و همچنین خدمات یدک‌کش و خودروبر است.

البته مزایای زیادی وجود دارد و کاملاً روشن است که چرا باید از امدادخودرو استفاده کنیم؟ این مجموعه ویژگی‌های مهمی دارد که یکی از آن‌ها ضمانت است. اگر به هر دلیلی از طرف امداد مشکلی پیش آید، تمامی خسارت را متضمن می‌شود. از دیگر مزایا می‌توانیم به ارتباط راحت مثل چت آنلاین و یا اپلیکیشن اشاره کنیم البته امکان تماس تلفنی و ارتباط از طریق وب‌سایت نیز وجود دارد.

از طرفی، هزینه‌های امداد خودرو نیز همگی معقول، منصفانه و شفاف است؛ بنابراین دغدغه‌ای نسبت به سودجویان نخواهید داشت. زیرا تمامی تعرفه‌ها مطابق با نرخ تعیین‌شده توسط اتحادیه است. از دیگر ویژگی‌های کلیدی می‌توانیم به سرعت امدادرسانی اشاره کنیم. همچنین خدمات ارائه‌شده به دلیل تجربه و تخصص تعمیرکاران باکیفیت است. زیرا تمامی تعمیرکاران در زمینه خدمات تعمیر، یدک، پنچرگیری، تعویض باتری و… مهارت کافی را دارند. همچنین، می‌توانید هر هفت روز هفته و به صورت شبانه‌روزی از خدمات امداد خودرو برخوردار شوید.

وظایف امداد خودرو چیست؟

همان طوری که پیش‌تر هم گفته شد، امداد خودرو وظایفی دارد که ما را مجاب می‌سازد تا از مزایای گسترده آن استفاده کنیم. برای مثال در جاده‌های کم تردد و شلوغ می‌توانید از خدمات مفید آن استفاده کنید. حتی اگر مسیری که در آن هستید دورافتاده و ناهموار باشد، باز هم قادرید تا از این خدمات برخوردار شوید. در ادامه به تعدادی از وظایف امدادخودرو اشاره می‌کنیم:

انتقال خودرو

ممکن است به دلایل مختلف نیاز پیدا کنید تا خودروی خود را از یک مکان به مکان دیگر، جابه‌جا کنید. امداد خودرو با داشتن افراد مجرب و حرفه‌ای این کار را برایتان انجام می‌دهد و حتی انتقال خودرو را با ضمانت سلامت آن انجام می‌دهد.

امداد خودرو

فرض کنید در جاده مشغول رانندگی هستید و تقریباً دیروقت است که ناگهان ماشینتان خاموش می‌شود. احتمالاً دچار اضطراب و یا دلهره می‌شوید. اگر در این زمان با امداد خودرو تماس بگیرید، نگرانی‌تان کم می‌شود؛ زیرا امدادخودرو خیلی زود به مکان شما می‌آید تا مشکلتان را بر طرف کند.

بیشتر خدمات امدادخودرو در کم‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شوند. افراد خدمات رساننده اغلب مجرب و حرفه‌ای هستند و این یک نکته فوق‌العاده است که بتوانید بیشتر اعتماد کنید. حالا تصور کنید همین مشکل در جایی دورافتاده برای مثال در سفر اتفاق بیفتد. در این صورت استفاده از خدمات امدادخودرو فوق‌العاده است.

 

سرویس دوره‌ای

زمانی که خودروی جدیدی می‌خرید، باید به یک نکته کلیدی یعنی چکاپ و سرویس دوره‌ای و مقطعی خودرو، توجه ویژه‌ای داشته باشید. بسیاری از رانندگان به این موضوع با نگاهی سطحی نگاه می‌کنند و به اهمیت آن پی نمی‌برند. این در حالی است که هر قطعه‌ای در خودرو دارای عمر مفیدی است و پس از مدتی دچار فرسودگی می‌شود و نیاز به تعویض دارد.

به بررسی‌های مقطعی و کوتاه مدتی که سلامت بخش‌های مختلف خودرو را ارزیابی کرده و در صورت نیاز به تعویض یا چکاپ می‌پردازد، سرویس دوره‌ای خودرو می‌گویند. سرویس دوره‌ای خودرو نه تنها باعث بهبود عملکرد خودرو می‌شود، بلکه می‌تواند از بروز خطرات غیرمنتظره جلوگیری کند. با این حال، بسیاری از رانندگان تا زمانی که نقص فنی جدی در خودرو بروز نکند، از انجام سرویس دوره‌ای غفلت می‌کنند. یکی از وظایف امداد خودرو انجام سرویس دوره‌ای خودرو است.

خدمات یدک کش و جرثقیل

همیشه به یاد داشته باشید که اگر در اتوبان و یا در سفر خودروتان خراب شد و یا دچار سانحه شد، از نگرانی خودداری کنید. زیرا یکی از کلیدی‌ترین وظایف امداد خودرو جابه‌جایی ماشین‌هایی است که به دلیل نقص فنی و یا حتی تصادف در جاده است. بیشتر این ماشین‌ها را نمی‌توانیم در محل حادثه تعمیر کنیم؛ ولی با استفاده از خدمات امداد خودرو مشکل برطرف می‌شود.

بنابراین یکی از مهم‌ترین وظایف امدادخودرو برخورداری از انواع خدمات یدک کش و جرثقیل است. همیشه می‌توانید این ضمانت را داشته باشید که خودروی شما در کمال سلامت به تعمیرگاه منتقل می‌شود. اگر در کرج نیاز به جرثقیل دارید، فرقی نمی‌کند در چه ساعتی از شبانه‌روز یا کدام روز هفته باشد، با امداد خودرو کرج تماس بگیرید. یدک کش کرج به تمامی نکات ایمنی در هنگام یدک‌کشی و انتقال خودروها پایبند است و می‌تواند به شما در هر شرایطی کمک کند.

امداد باتری

شاید شنیده باشید که باتری خودرو به ناگهان خراب شده باشد و یا حتی خودتان با این مشکل مواجه شده باشید. این مشکل زمانی فاجعه‌بارتر به نظر می‌آید که در سفر باشید. فرض کنید خودتان بخواهید تمام مراحل تعویض باتری را انجام دهید. این کار ممکن است یک شبانه‌روز شما را درگیر کند. اما اگر از خدمات امدادخودرو استفاده کنید، در سریع‌ترین زمان ممکن باتری ماشینتان تعویض می‌شود. حتی گاهی این مشکل در چیزی کم‌تر از نیم ساعت حل می‌شود!

شرایط حتی وقتی بهتر می‌شود که باتری جدید را به صورت رایگان در محل دریافت کنید. امداد خودرو کرج آماده است تا هر گونه مشکلی را برای شما برطرف سازد. امداد خودرو قیمت روز باتری را دارد و همچنین با تعمیر باتری و خرید ضایعات آن، خدمات گسترده‌ای به مالکین خودرو ارائه می‌کند.

 

بنزین سیار

یکی دیگر از خدمات شایان امداد خودرو بنزین سیار است. این اتفاق ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در مسیر طولانی بنزینش تمام شود و امکان دسترسی به پمپ بنزین برای او میسر نباشد؛ بنابراین اگر با مشکل کمبود سوخت مواجه شدید، اصلاً نگران نباشید و با امداد خودرو تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که به راحتی می‌توانید خدمات بنزین سیار را از امداد‌خودرو کرج دریافت کنید و به مسیر خود ادامه دهید.

نتیجه گیری

در این مقاله با وظایف و خدمات امدادخودرو آشنا شدیم. امیدواریم تابه‌حال به این سؤال پاسخ داده باشید که چرا باید از امداد خودرو استفاده کنیم؟ برای مثال اگر نیازمند جابه‌جایی خودرو، سرویس دوره‌ای، امداد خودرو در زمان مواجهه با خرابی و نقص خودرو، کمبود بنزین، تعویض باتری و خدمات یدک‌کش هستید، در هر مکانی و در هر زمانی می‌توانید از مزایای امداد خودرو بهره‌مند شوید. برای برخورداری از خدمات امدادخودرو کرج می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *